HARMONOGRAM WYWOZU ODPADOW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MILICZ W LIPCU I SIERPNIU 2015

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADOW KOMUNALNYCH Z TERENU MILICZA W LIPCU I SIERPNIU 2015

Pamietamywww

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu, oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. 2013 r. poz. 96), w dniu 1 sierpnia 2015 r. odbędzie się Trening Systemu Wczesnego Ostrzegania. W ramach Treninigu, zostanie uruchomiony akustyczny podsystem ostrzegania wyemitowany w godzinach:- 17.00 - 17.03 - sygnał "Ogłoszenie Alarmu"
- 17.08 - 17.11 - sygnał "Odwołanie Alarmu"

W dniach 24-26 lipca przebywała w Lohr am Main delegacja z Milicza, która uczestniczyła w tradycyjnym święcie lokalnym, Spesaart Festwoche, organizowanym po raz 70.

powstanie warszawskie

7Minister Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka, odwiedził 27 lipca br. milickie Miasto Dzieci, którego jest jednym z patronów. To wyróżnienie i pokreślenie rangi przedsięwzięcia obywającego się w tym roku także m Miliczu dzięki staraniom i zaangażowaniu burmistrza Piotra Lecha.

Podczas wizyty burmistrza Piotra Lecha wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego na Festwoche w Lohr zwiedzano między innymi tamtejszą szkołę leśną.

bip

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

RPO

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

Gmina Milicz - 2014-2015