jarmark

mikolaj

9 Festiwal Piesni Patriotycznej

Zawiadamiamy, że 26 listopada 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Miliczu, ul. Trzebnicka 2, zwołujemy IV połączone posiedzenie Komisji Budżetowej i Komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Miliczu.

Blisko 500 osób przyszło na koncert Haliny Kunickiej, której akompaniował Czesław Majewski, zorganizowany z okazji gminnego Dnia Seniora w Zielonym Liceum. Za wspaniały koncert  artystom podziękowali, ofiarowując wyroby "Szklanego Świata" i wiązanki kwiatów, przewodnicząca RM Halina Smolińska oraz burmistrz Piotr Lech. Przed koncertem przez dwie godziny w ramach Białej Soboty dla Seniorów bezpłatnych porad udzielali lekarze różnych specjalności. Można było też nabyć produkty lokalne.

plakat zielony

28 listopad 2015 w godzinach od 9.00-15.00 (sobota) na placu przy ul. Sułowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka elektrosmieci. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

kunicka

Z okazji 6 urodzin milickie trojaczki wraz z rodzicami były gośćmi burmistrza Piotra Lecha. To dla nich ważny rok, bo rozpoczęły naukę w szkole. Młodzi Jubilaci - Ola, Maja i Piotruś - otrzymali czek w wysokości 1200 zł oraz ghadżety gminne.

karta duzej rodziny

bip

osir

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

 

 logoSTWKRZYZOSZCZAK

Gmina Milicz - 2014-2015