W Miliczu umieszczane są nowe ozdoby świąteczno-noworoczne. Ich uroczyste zapalenie nastąpi na Rynku 6 grudnia.

26 listopada obradowały wspólnie komisje: budżetowa i spraw społecznych. W pierwszej części dyskutowano na temat gminnej oświaty, bazą dyskusji był przygotowany przez wydział raport o stanie oświaty. Drugą część poświęcono dyskusji na temat dochodów w budżecie na 2016 r.

Zawiadamiam, że 3 grudnia 2015 r. (czwartek) na godz. 14.00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Miliczu, przy ul. Trzebnicka, 2 zwołuję obrady XXI sesji Rady Miejskiej w Miliczu z następującym porządkiem obrad:

baner LSR naszabaryczDrodzy mieszkańcy gminy,  zaplanujcie wspólnie z nami swoją przyszłość w Dolinie Baryczy! W imieniu Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, które opracowuje Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2016-2022, zapraszamy: osoby fizyczne, chcące założyć własną działalność, małych i mikroprzedsiębiorców, chcących rozwijać dotychczasową działalność, lokalne stowarzyszenia, chcące rozwijać swoją ofertę i tworzyć miejsca pracy na wsi, do zgłaszania uwag do projektu LSR oraz konsultacje własnych pomysłów. Konsultacje odbędą się w każdej gminie Doliny Baryczy, zgodnie z umieszczonym poniżej grafikiem. W celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce prosimy o zgłoszenie swojego udziału w biurze Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy":1) telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00 pod numerem 71 3830432 oraz 2) mejlowo przez cały czas, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji na WWW.PROJEKTY.BARYCZ.PL Serdecznie Zapraszamy!

jarmark

mikolaj

9 Festiwal Piesni Patriotycznej

Zawiadamiamy, że 26 listopada 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Miliczu, ul. Trzebnicka 2, zwołujemy IV połączone posiedzenie Komisji Budżetowej i Komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Miliczu.

karta duzej rodziny

bip

osir

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

 

 logoSTWKRZYZOSZCZAK

Gmina Milicz - 2014-2015