Zawiadamiam, że 30 czerwca 2015 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Miliczu, ul. Trzebnicka 2, zwołuję obrady XIV Sesji Rady Miejskiej w Miliczu z następującym porządkiem obrad:

W związku z wystąpieniem ks. Bogdana Buryły na sesji Rady Miejskiej informuję, że parafia pw. Świętej Anny w Miliczu otrzymała na przestrzeni lat łącznie 82 118,67 zł (w 2006 r. - 15 118,67 zł; w 2008 r. - 35 tys. zł; w 2009 r. 12 tys. zł; w 2010 r. 20 tys. zł).

Skarbnik Gminy Milicz

anna707 9232455398 l

Tytuł najlepszej Pin Up Girl na American Cars Manii według publiczności, która miała możliwość głosować, została urzędniczka Urzędu Miejskiego - inspektor Katarzyna Kowalska. Gratulujemy!!!

Marta Słocka - dyrektor milickiego OPS - zajęła II miejsce podczas Biegu Samorządowców, który odbył się w ramach Święta Prusic. Gratulujemy!!!

słocka5504

Burmistrz Piotr Lech 29 czerwca przekazał komendatowi milickiej policji zestawy narkotestów.

Marszałek woj. dolnośląsk. Cezary Przybylski otworzył m.in. wraz burmistrzem Piotrem Lechem trzecią edycję American Cars Manii. Wcześniej marszałek i burmistrz wzięli udział w paradzie samochodów, która przejechała przez miasto i kilka miejscowości. C.Przybylski nie ukrywał zachwytu nad imprezą Mariusza Wypychowskiego i zobowiązał się do finansowego wsparcia ACM w przyszłym roku i wpisania jej na listę imprez wojewódzkich. Również burmistrz P.Lech obiecał jeszcze większe środki niż bieżącym roku.

albsolwetgim2015Z okazji zakończenia roku szkolnego czterech gimnazjalistów (gimnazjum w Miliczu, Wróblińcu i Sułowie oraz Ad Astra), którzy najlepiej napisali egzamin gimnazjalny otrzymali nagrody pieniężne (po 500 zł) oraz list gratulacyjny podpisany przez burmistrza Piotra Lecha i przewodniczącą RM Halinę Smolińską.

26 czerwca w szkołach miały miejsce uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Wzięli w nich udział pracownicy Urzędu Miejskiego, którzy odczytali list burmistrza do uczniów i nauczycieli. Burmistrz Piotr Lech osobiście uczestniczył w uroczystościch w milickim gimnazjum oraz w pożegnaniu klas szóstych w milickiej dwójce. Po raz pierwszy od wielu lat burmistrza reprezentowali także radni: przewod. RM H.Smolińska we Wróblińcu oraz wieceprzewodniczący RM - S.Kuśnierz w sułowskim gimnazjum i Z.Jasiński w sułowskiej podstawówce.

bip

kwiaty milicz konkurs

RPO

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

Gmina Milicz - 2014-2015