30 września ogłoszony został konkurs w ramach RPO WD 2014-2020 na rozwój produktów i usług mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach konkursu dofinansowanie mogą otrzymać projekty wspierające innowacyjność produktową i procesową polegającą na wprowadzeniu na rynek nowych lub ulepszonych produktów/usług lub dokonaniu zasadniczych zmian procesu produkcyjnego lub sposobu świadczenia usług. W związku z powyższym zapraszamy na bezpłatne konsultacje Mobilnego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego, którego pracownicy będą pełnić dyżur w Urzędzie Miejskim w Miliczu ul. Trzebnicka 2,  w czwartek 8 października 2015 r. w godzinach 11.00-14.00 w sali nr 3. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

CETS w Krośnicach oraz Urząd Gminy w Krośnicach zaprasza wszystkich miłośników królewskiej gry na IX Otwarty Turniej Szachowy "O Puchar Doliny Baryczy", który odbędzie się 18 października br. o godz. 10:00 w sali widowiskowej CETS. 

Drużyna OSP Milicz wzięła udział 26.09.2015 w powiatowych zawodach strażackich. Naszym druhnom i druhom towarzyszyli: burmistrz gminy Piotr Lech oraz jego zastępca vice-burmistrz Sławomir Strzelecki, przewodnicząca Rady Miejskiej Halina Smolińska z zastępcą Zbigniewem Jasińskim.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z zawodów.

Dnia 29 września 2015 r. (wtorek) o godzinie 14.00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Miliczu, przy ul. Trzebnickiej 2 odbędzie się XVIII Sesja Rady Miejskiej.

bip

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

Gmina Milicz - 2014-2015