Zapraszamy już jutro tj. 08 października 2015 roku w godz. 11.00-14.00 na bezpłatne doradztwo w ramach Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskiej w sali nr 3 Urzędu Miejskiego w Miliczu, którego udzielą eksperci z Urzędu Marszałkowskiego. Osoby, które nie przyjdą jutro zapraszamy na konsultacje, które odbędą się 14 października 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Miliczu w sali konferencyjnej. Zapraszamy!

Koncert Wiesław Prządka maly

Milicz plakat

30 września ogłoszony został konkurs w ramach RPO WD 2014-2020 na rozwój produktów i usług mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach konkursu dofinansowanie mogą otrzymać projekty wspierające innowacyjność produktową i procesową polegającą na wprowadzeniu na rynek nowych lub ulepszonych produktów/usług lub dokonaniu zasadniczych zmian procesu produkcyjnego lub sposobu świadczenia usług. W związku z powyższym zapraszamy na bezpłatne konsultacje Mobilnego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego, którego pracownicy będą pełnić dyżur w Urzędzie Miejskim w Miliczu ul. Trzebnicka 2,  w czwartek 8 października 2015 r. w godzinach 11.00-14.00 w sali nr 3. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

CETS w Krośnicach oraz Urząd Gminy w Krośnicach zaprasza wszystkich miłośników królewskiej gry na IX Otwarty Turniej Szachowy "O Puchar Doliny Baryczy", który odbędzie się 18 października br. o godz. 10:00 w sali widowiskowej CETS. 

bip

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

Gmina Milicz - 2014-2015