Koncert Wiesław Prządka maly

Milicz plakat

30 września ogłoszony został konkurs w ramach RPO WD 2014-2020 na rozwój produktów i usług mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach konkursu dofinansowanie mogą otrzymać projekty wspierające innowacyjność produktową i procesową polegającą na wprowadzeniu na rynek nowych lub ulepszonych produktów/usług lub dokonaniu zasadniczych zmian procesu produkcyjnego lub sposobu świadczenia usług. W związku z powyższym zapraszamy na bezpłatne konsultacje Mobilnego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego, którego pracownicy będą pełnić dyżur w Urzędzie Miejskim w Miliczu ul. Trzebnicka 2,  w czwartek 8 października 2015 r. w godzinach 11.00-14.00 w sali nr 3. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

CETS w Krośnicach oraz Urząd Gminy w Krośnicach zaprasza wszystkich miłośników królewskiej gry na IX Otwarty Turniej Szachowy "O Puchar Doliny Baryczy", który odbędzie się 18 października br. o godz. 10:00 w sali widowiskowej CETS. 

Drużyna OSP Milicz wzięła udział 26.09.2015 w powiatowych zawodach strażackich. Naszym druhnom i druhom towarzyszyli: burmistrz gminy Piotr Lech oraz jego zastępca vice-burmistrz Sławomir Strzelecki, przewodnicząca Rady Miejskiej Halina Smolińska z zastępcą Zbigniewem Jasińskim.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z zawodów.

bip

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

Gmina Milicz - 2014-2015