baner LSR naszabaryczDrodzy mieszkańcy gminy Zaplanujcie wspólnie z nami swoją przyszłość w Dolinie Baryczy! W imieniu Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, które opracowuje Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2016-2022, zapraszamy: Osoby fizyczne, chcące założyć własną działalność, Mikro i małych przedsiębiorców, chcących rozwijać dotychczasową działalność, Lokalne stowarzyszenia, chcące rozwijać swoją ofertę i tworzyć miejsca pracy na wsi, do zgłaszania uwag do projektu LSR oraz konsultacje własnych pomysłów. Konsultacje odbędą się w każdej gminie Doliny Baryczy, zgodnie z umieszczonym poniżej grafikiem. W celu uniknięcia długiego oczekiwania w kolejce, prosimy o zgłoszenie swojego udziału w biurze Stowarzyszenia "Partnerstwo dla Doliny Baryczy":1/ telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00 pod numerem 71 3830432 oraz 2/ mailowo przez cały czas, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji na WWW.PROJEKTY.BARYCZ.PL

Serdecznie Zapraszamy!

jarmark

mikolaj

9 Festiwal Piesni Patriotycznej

Zawiadamiamy, że 26 listopada 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali nr 4 Urzędu Miejskiego w Miliczu, ul. Trzebnicka 2, zwołujemy IV połączone posiedzenie Komisji Budżetowej i Komisji ds. Społecznych Rady Miejskiej w Miliczu.

Blisko 500 osób przyszło na koncert Haliny Kunickiej, której akompaniował Czesław Majewski, zorganizowany z okazji gminnego Dnia Seniora w Zielonym Liceum. Za wspaniały koncert  artystom podziękowali, ofiarowując wyroby "Szklanego Świata" i wiązanki kwiatów, przewodnicząca RM Halina Smolińska oraz burmistrz Piotr Lech. Przed koncertem przez dwie godziny w ramach Białej Soboty dla Seniorów bezpłatnych porad udzielali lekarze różnych specjalności. Można było też nabyć produkty lokalne.

plakat zielony

28 listopad 2015 w godzinach od 9.00-15.00 (sobota) na placu przy ul. Sułowskiej zostanie przeprowadzona zbiórka elektrosmieci. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.

kunicka

karta duzej rodziny

bip

osir

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

 

 logoSTWKRZYZOSZCZAK

Gmina Milicz - 2014-2015