HARMONOGRAM WYWOZU ODPADOW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MILICZ W LIPCU I SIERPNIU 2015

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADOW KOMUNALNYCH Z TERENU MILICZA W LIPCU I SIERPNIU 2015

baner milicz2015kwiaty

Ruszył plebiscyt Terra Flower Power-Najpiękniej Ukwiecone Miasto 2015.Milicz został zgłoszony do konkursu ,a głosowanie odbywa się na Facebooku. Ponad 70 miast bierze udział w tym plebiscycie. Milicz w tym roku doczekał się przepięknie ukwieconego Rynku, więc głosujmy!!!!

Terra Flower Power

 

Pamietamywww

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu, oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. 2013 r. poz. 96), w dniu 1 sierpnia 2015 r. odbędzie się Trening Systemu Wczesnego Ostrzegania. W ramach Treninigu, zostanie uruchomiony akustyczny podsystem ostrzegania wyemitowany w godzinach:- 17.00 - 17.03 - sygnał "Ogłoszenie Alarmu"
- 17.08 - 17.11 - sygnał "Odwołanie Alarmu"

W dniach 24-26 lipca przebywała w Lohr am Main delegacja z Milicza, która uczestniczyła w tradycyjnym święcie lokalnym, Spesaart Festwoche, organizowanym po raz 70.

powstanie warszawskie

7Minister Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka, odwiedził 27 lipca br. milickie Miasto Dzieci, którego jest jednym z patronów. To wyróżnienie i pokreślenie rangi przedsięwzięcia obywającego się w tym roku także m Miliczu dzięki staraniom i zaangażowaniu burmistrza Piotra Lecha.

bip

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

RPO

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

Gmina Milicz - 2014-2015