Ośrodek Kultury w Miliczu zaprasza serdecznie 6 grudnia na spotkanie z Mikołajem.

mikolaj w okm

Trwają już prace przygotowawcze do uruchomienia lodowiska na milickim Rynku. Najpierw należy zniwelować nierówności tereny (a te są znaczne), zainstalować dodatkowe oświetlenie, ustawić bandy, rozłożyć lodowisko, zalać je wodą i włączyć agregaty mrożące. Ma być ono uruchomieone 19 grudnia, natomiast oficjalne otwarcie nastąpi dzień później podczas jarmarku "Świąteczna Kraina" organizowanego w tym roku przez gminę Milicz we współpracy z Partnerstwem dla Doliny Baryczy.

logo1Klasa 5a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miliczu otrzymała I miejsce w ogólnopolskim Konkursie Minutowa Piosenka Klasowa za utwór i klip pt. "Nie oceniaj po okładce" (słowa Ola Andrzejewska, Zuzia Murawska, Sonia i Sergio Pisano, muzyka Krystian Karolewski) zrealizowane pod kierunkiem Krystiana Karolewskiego. Gratulujemy!

II turniej juniorów w tenicie stołowym o puchar Burmistrza Gminy Milicz został rozegrany w hali przy gimnazjum 29 listopada. W imieniu burmistrza otworzył go szef wydz. oświaty, promocji i spraw spol. UM.

Projekt "Nie oceniaj książki po okładce" miał miejsce 28 listopada w Bibliotece Publicznej w Miliczu, która wraz z Ośrodkiem Kultury była partnerem Żywej Biblioteki.

Milicki Festiwal Pieśni Patriotycznej po raz 9 odbył się w Ośrodku Kultury. Jury oceniało wykonawców w czterech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia i zespoły.

28 listopada w milickim KOM miejski chór Amadei Amici świętował swoje 10-lecie. Obecni byli m.in. przewodnicząca RM Halina Smolińska oraz burmistrz Piotr Lech.

W Miliczu umieszczane są nowe ozdoby świąteczno-noworoczne. Ich uroczyste zapalenie nastąpi na Rynku 6 grudnia.

karta duzej rodziny

bip

osir

Plany gospodarki Niskoemisyjnej

kwiaty milicz konkurs

 

lokalna strategia rozwoju2

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

LOGO Radlin

 

 

 logoSTWKRZYZOSZCZAK

Gmina Milicz - 2014-2015