Dyżur kancelarii prawnej dla mieszkańców 7 maja w USC w godz. 13 - 15.30. Zapraszamy. 

Informujemy, ze planowana na 9 maja impreza przy historycznym szlabanie w Baranowicach odbędzie się w innym terminie, o którym niebawem poinformujemy. 
Osrodek Kultury w Miliczu 

image

 

image 

Gmina Milicz otrzyma z UMWD 170 tys. zł dofinansowania budowy boiska trawiastego przy stadionie miejskim w Miliczu, co stanowi ponad 30% wartości zadania ocenianego na pół mln zł. 

Burmistrz Piotr Lech  uczestniczył w I części obchodów 70. rocznicy założenia Klubu Sportowego "Barycz" Milicz. Uroczystości, w tym mecz piłkarski pomiędzy "Astrą" Krotoszyn a "Baryczą" - nawiązujący do rozegranego dokładnie 70 lat temu meczu Milicza z Krotoszynem - miały miejece na stadionie miejskim 1 maja br. Burmistrz na ręce prezesa przekazał z tej okazji czek na kwotę 7 tys. zł.

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej po raz drugi organizuje konkurs dla najlepszych pracodawców Kreator miejsc pracy. Celem konkursu jest wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. Nagrody będą przyznawane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa. Konkurs trwa do 29 maja.

pies

 Gmina Milicz poszukuje odpowiedzialnej osoby, która zobowiązałaby się stać nowym właścicielem dla bezdomnego psa, przebywającego obecnie na terenie jednego z sołectw. Pies jest spokojny i ułożony, więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 71 3804306.

 

bip

kwiaty milicz konkurs

RPO

poradnik interesanta

docsign2

 edukacja barycz pl

 aktywni barycz1

ore milicz

kolej na rower

google street view logo

 e mapa gmina milicz1

 logo fala

karta duzej rodziny

tvpm logo moje

czystymilicz

Logo KOM poziom

emapa

 

Gmina Milicz - 2014-2015